Aslan Burcu Özellikleri


Sitemize Üye Olun 1000 Lira Kazanın. Üyelik İçin Tıkla

Sevgili Aslan burcu, 2017 yılında kendinize olan güveniniz geçen yıla göre biraz daha yükselmiş olacak. Güç sizin elinizde olacak ve istediğiniz gibi kullanacaksınız. Sorunların ve sıkıntıların yavaş yavaş ortadan kalkmasıyla rahatlayacak, her şeyin üstesinden gelebileceksiniz. Başarılı olmak adına her zaman elinizden geleni yapıyorsunuz ve aslında bu durumun sorumluluklarınızı artırdığını unutmamalısınız. Artan sorumluluklar rahat hissedememenize neden oluyor.
2017 yılında sürekli olarak gelişim gösteriyor olacaksınız ki bunun da en büyük nedeni Plüton. Yorucu geçen iki yıllık süreçten çıktınız. İş, aile, aşk ve sosyal hayatınızda aradığınız rahatlık ve huzur sizinle olacak. Değişim sürecini akışına bırakmalı, sürekli olarak kontrolcü davranmaktan da artık vaz geçmelisiniz. Yaşama olan bağlılığınız daha canlı olacak.

Hayatınızın her alanında ihtiyacınız olacak motivasyonunuzu üst seviyelere çıkartmalısınız. İçinden çıkılması zor ve baş etmesi imkansız gibi görünen her türlü sıkıntıdan başarıyla ayrılacaksınız. Hedeflediğiniz noktaya adım adım ama sağlam bir şekilde ilerliyor olacaksınız. Yılın ilerleyen dönemlerinde değişiminizi tam olarak tamamlamış olacak ve yenilenmiş hissedeceksiniz Aslan burcu.

Sosyal yaşantınızda değişiklik isteyecek ve sizi sürekli olarak rahatsız eden arkadaşlıklarınızdan kurtulmak adına elinizden geleni yapacaksınız. Uğraş vereceksiniz ancak başarısız olduğunuza inandığınızda sonlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Sorgulayıcı olabilirsiniz. Çalışmalarınızın ve attığınız adımların doğruluğu adına ne gerekiyorsa yapın. Geçmişte yaptığınız hatalardan dersler çıkartırsanız sizin için daha iyi olacaktır.

Aslan burcu, 2017 yılında burcunuzun alacağı etki doğrultusunda ideallerinizde farklılıklar yaşanabilir veya kişiliğiniz oturaklaşabilir. Çevrenizde bulunun kişi veya kişilerin sizinle ilgili çok fazla söyleyeceği söz olacaktır ancak siz yılın getirilerine odaklanmalı ve söylenenlere kulak asmamalısınız. Özgüveninizin yükselmesiyle beraber kolay kolay kimse size karşı koyamayacaktır.

Sizin geçmişte yaptığınız en büyük hata çok fazla sorumluluk altına giriyor olmanız. Sorumluluk yüklenmeyi seviyorsunuz ancak yüklendiğiniz sorumlulukları en doğru şekilde yerine getirmediğiniz sürece güven kaybı yaşanmasına neden olabilirsiniz. Kariyer veya eğitim hayatınızla ilgili geleceğe yönelik yapılanma içerisine girmelisiniz. Odaklanın ve her şeyi zamanında yerine getirin.

2017 yılında herhangi bir karar alacağınızda veya harekete geçeceğinizde aceleci davranmamalısınız Aslan burcu. Sakinliğinizi koruyabilir ve oturaklı tavrınızdan ödün vermezseniz, hızlı ama en doğru şekilde ilerleyebilirsiniz. Yükselmek için hırsınızı açığa çıkartmaktan asla çekinmiyorsunuz ancak sergilediğiniz tutum aşırılığa kaçtığında hırsınızın size her anlamda zarar verebileceğini de düşünmelisiniz. İş, aşk, eğitim ve sosyal hayatınızda yapmak istediklerinizi mutlaka yerine getirin.

Aslan burcu, 2017 yılında yapmanız gereken her ne varsa her şeyi zamanında yerine getirmeye özen gösterin. Özellikle iş konusunda yeni planlamalar içerisinde olacaksınız. Yaptığınız iş görüşmelerinden, iş anlaşmalarından olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Kendinizi baskı altında hissettiğiniz zamanlar olacaktır ancak motivasyonunuzu daima yukarılarda tutmaya çalışın. Sorunlar hem sizden hem de çalışma arkadaşlarınızdan kaynaklanabilir.

2017 yılının ikinci yarısında gezegenlerin etkisini burcunuz üzerinde çok daha yoğun bir şekilde hissedeceksiniz. Kariyer yaşantınızı olumlu anlamda değiştirme ihtimali olan bir karar alabilirsiniz. Rutin olarak devam eden ve sizi de zaman zaman yıpratan iş hayatınızın değişme ihtimali var. Sorunların ortadan kalktığına emin olmalı, köklü değişime olan yatkınlığınızı da yeniden sorgulamalısınız.

Aslan burcu, 2017 yılında burcunuzda yaşanacak olan değişim sadece kararlarınız, atacağınız adımlar, düşünceler veya hedeflerde yaşanmayacak. Bazılarınız bulunduğu şehirden taşınmak isterken, bazılarınız da evini tadilat ettirecek. Farklılık ihtiyacınız hayatınızın her alanında karşınıza çıkacak. Sıkıntıları kafanıza çok fazla takmayın. Geçmişin izinden kurtulmayı başarırsanız, geleceğinize daha net odaklanabilirsiniz.

2017 yılının ikinci yarısı ve özellikle yılın son aylarında tamamen farklı bir insan olacak ve her ortamda dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz. Yaşanacak gelişmeler aşk hayatınız açısından daha fazla dikkat çekmekte. İstediğiniz kişiyi etkileyebilir, istediğiniz kişiyle birliktelik kurabilirsiniz ancak bu kadar hareketlilik size dahi fazla gelmiyor mu? Aşk hayatınızda heyecan, tutku ve eğlence dolu dolu yaşanacak.

Aşk hayatınız her gün Güneş görmeyecek Aslan burcu. Zaman zaman kara bulutların üzerinizde dolaşmasına da hazırlıklı olmalısınız. Hayatınız sanki alt üst olacakmış gibi hissedeceksiniz ancak olayları doğru analiz edebilir ve kontrolü elinizde bulundurursanız, dik duruşunuzdan ödün vermez ve istediğiniz gibi ilerleyebilirsiniz.

Aslan burcu, 2017 yılında iletişim yeteneğiniz üst seviyelere çıkıyor olacak. Konuşmalarınız herkes tarafından beğenilecek ve etkileyici olacak. Akıcı konuşma yapınız sayesinde olayları istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. İkna kabiliyetiniz üst seviyelere çıkacak. Hayatınızın her alanında sergileyecek olduğunuz girişimden olumlu sonuçlar alabilirsiniz ancak herhangi bir olumsuzlukla karşılaştığınızda da moralinizi bozmamalısınız. Yılın genelinde keyfiniz yerinde olacak Aslan burcu.

Yazıya Oy Ver :
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

380 Hit, 1 Bugun

  Sohbet

Mesaj :Bağlantılar

Benzer Paylaşımlarımız

Lütfen Tw Adresimizi Takip Edin


Lütfen Fb Adresimizi Takip Edin