Google ilk sayfada çıkmak


Sitemize Üye Olun 1000 Lira Kazanın. Üyelik İçin Tıkla

Google ilk sayfada çıkmak

Yazar : Zeynep Akyıldız

Mesaj yaz

Zeynep Videoları

Zeynep Akyıldız

Zeynep Akyıldız

Selam arkadaşlar  ben Zeynep Akyıldız bugün ki yazımda sizlere Google da ik sayfaya çıkmak nasıl oluyor bunu anlatacağım. Lütfen yazımı sonuna kadar okuyun ve bu konu hakkında merak ettiklerinizi bana mesaj olarak bildirin.

Google ilk sayfada çıkmak için sitenizin değer kazanması gerekli demiştik. Bu işin kolay yolu , üç kağıtlı yolu , hileli yolu filan yok. Sonuçta milyar dolarlık bir arama motorundan ve bir yapay zekadan söz ediyoruz.

Google ilk sayfada çıkmak

Google ilk sayfada çıkmak

Kıçında don , önünde bira , elinde sigara 24 saat bilgisayar başında takılan çakma seocuların biz hacklink basıyoruz aga , botlar ile trafik çekiyoruz hop siten bir haftada en üstte gibi sahte vaatlerine itibar etmeyiniz.

Eğer zamanında bu tarz yalanlara itibar edip paranızı dolandırıcılara kaptırdıysanız bizim doğru adres olduğumuzu anlamış olmalısınız.

Ayrıca bizimle çalışırsanız kaptırdığınız parayı nasıl geri almanızı da sağlıyoruz.

Google ilk sayfada çıkmak

Öyle diyorsun da , Google ilk sayfada çıkmak  nasıl oluyor söyle be artık dediğinizi duyar gibiyim. Öncelikle dostlar Php , Css , Javascript gibi dilleri anadiliniz gibi bildiniz , web sitemizin kolay index alması ve arama motorlarının sitemizi kolay taraması ve her başlığın , videonun , resmin , alanın neyi ifade ettiğini belirttiğiniz etiketleri de girdiniz. Bu saydıklarımız zaten Allah’ın emri.

Google ilk sayfada çıkmak

web-programlama-dilleri

web-programlama-dilleri

Google ilk sayfada çıkmak

Google ilk sayfada çıkmak için bu yaptıklarınız iş bile değil. Google ilk sayfada çıkmak için  kullanıcının projenizi sevmesi lazım. Web sitenizi paylaşması , sık sık ziyaret etmesi , bir farklı bağlantıdan diğerine geçmesi için sebepler yaratmanız lazım.

güzel site

güzel site

Google ilk sayfada çıkmak , sitenizin en değerli site olması içim , Gogole gözünde değer kazanması için gerçekten 1. olmayı hak eden bir site yapmanız lazım.

Fıkra mı paylaşıyorsunuz  en komiği olacak , Video sitesi mi açtınız o halde kullanıcı aradığı videoyu kolay bir şekilde bulabilecek , isterse indirebilecek , dilerse farklı kalitelerde seyredebilecek , dilerse sosyal medyada tek tuş ile paylaşabilecek ve yorum yazabilecek. Nice farklı özellikler ile sitenizi süsleyebilirsiniz.

İyi bir programcı değilseniz ve Google en basit kurallarını dahi bilmiyorsanız. en uygun fiyatlara uzman ekibimiz ile çalışabilirsiniz.

Google ilk sayfada çıkmak

Telefon :  0545 282 06 04 (Ulaşamazsanız Wp dan mesaj yada mail yazın.)

E-Mail : ovguyorulmaz1989@gmail.com

Whatsapp : 0541 376 22 65

Not : Aşağıda bulunan yorum kısmına da yazarak, soru ve görüşlerinizi belirtip bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yazıya Oy Ver :
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

925 Hit, 1 Bugun

  3 Mesaj : “Google ilk sayfada çıkmak”

  1. Övgü Yorulmaz onOcak 13, 2018 @ 6:18 pm

    Mail bırakın biz size döneriz.

  2. Övgü Yorulmaz onAralık 26, 2017 @ 6:40 am

    Bu sayfayla bir alakası yok ama neyse 😀

  3. DÜÜÜN ŞİKAYET VARA DA YAZDIIIM OROSPUUUU ÇOCUĞĞUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU TÜM İNTERNETTİ HAKKINDA YAZILMIŞ İFTİRALARLA DOLDURUCAM SENİ İNTERNETTEN SİLİCEM OĞLUUM ANANIDA SİKİCEM BACINIDA SİKİCEMMMMMM :d:s:S:s:D

Sohbet

Mesaj :Bağlantılar

Benzer Paylaşımlarımız

Lütfen Tw Adresimizi Takip Edin


Lütfen Fb Adresimizi Takip Edin