Google Bot Çağırma

Aşağıda yazanları anlamadıysanız en altta bulunan mesaj bölümünden neyi anlamadığınızı mesaj yazın anında size yardımcı oluruz.

Merhaba , Google Bot çağırma konusuna olan ilgiyi görünce bu içeriği güncellemeye karar verdim.

Ayrıca bu konuyu sık sık güncelleyeceğim’ide sizlere belirtmek isterim çünkü şahsi düşüncem en önemli konulardan biri bu Google bot çağırma olayı.

Neden mi önemli ? Çünkü sitenize yeni bir konu girdiğiniz zaman index alması ve Google’da sıralamaya girmesi biraz zaman alabiliyor.

Peki biz bu zamanın geçmesini neden bekleyelim ki , sonuçta vakit demek nakit demek değil mi dostlarım.

Aşağıda yazan işlemleri uygulamanız sonucunda Google botları 1 saniye içinde sitenizde olacak. Bu botların işlem yapılır yapılmaz geldiğini aktif sayacınızda bot çektiğiniz konuya Amerika üzerinden 2 yada 3 farklı bilgisayarın baktığını görürsünüz.

İşte konunuza bakan o 2-3 bilgisayar aslında Google botları. Bu müthiş olayı görmek bile insana heyecan veriyor.

Google Bot Çağırma konusunda sorununuzu tamamen çözmek için bu yazıyı sonuna kadar okumalısınız.

Anlattıklarımız Google Bot Çağırma konusunda size yardımcı olmadıysa , sorununuzu tam olarak sayfaya yorum olarak belirtiniz.

Ayrıca Google Bot Çağırma hususunda yardımcı olduğumuz kişilerin yaşadıkları sorunları görmek ve bunlara bulduğumuz çözümleri okumak için yorum kısmına bakabilirsiniz.

Siteniz hızlı index almıyor , yada Google botları web sitenize giremiyorsa muhtemelen yanlış yaptığınız bir şeyler var demektir. Amacınız Google’da istediğiniz kelimelerde ilk sırayı almaksa bu konuda size yardımcı olabiliriz.

İletişim adreslerimiz aşağıdadır.

Whatsapp :

Google Bot Çağırma için yukarıda bulunan resimlerde anlatılan yöntemi yada aşağıdaki videoda anlatılan yöntemi kullanabilirsiniz

Bu Görsellerde anlatılan işlemler sırasıyla şöyledir :

Google Bot Çağırma Videolu Anlatım :